Скъп "Мерцедес" от провинцията вбеси столичани: Див и прост! СНИМКА

В този участък не могат да минават автомобили, защото е пешеходна зона и има и трамвайни релси

https://blitz.bg/stolitsa/skap-mercedes-ot-provinciyata-vbesi-stolichani-div-i-prost-snimka_news910032.html Blitz.bg

Скъп червен "Мерцедес" със старозагорска регистрация привлече вниманието на столичани през последните дни. Кадърът е заснет близо до кръстовището на ул. "Граф Игнатиев" и ул. "Солунска".

В този участък не могат да минават автомобили, защото е пешеходна зона и има и трамвайни релси. Гледката предизвика редица коментари в социалната мрежа Фейсбук:

"Диви и прости Селтаци!!!";

"Еййй от такива подобни не може да си живеем спокойно в нашия си град";

"Позволено му е, кара "Мерцедес" все пак";

"Не е от София, за малко е";

"Както са написали - снимката се изпраща в КАТ и е готов!";

"Въпросът не е дали си софиянец или старозагорец. Големият въпрос е къде са "умните" полицаи или катаджия, за да решат кой крив или прав. Но иначе им били малки заплатите";

"Нали има камери уж?!"

 

Следете актуалните новини с БЛИЦ и в Telegram. Присъединете се в канала тук

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай