Скръбна вест за нова жертва на К-19 у нас

Вирусът е погубил Мирослава Топалова, която завеждала отдела "Нова история" в Регионалния исторически музей във Враца

https://blitz.bg/obshtestvo/skrabna-vest-za-nova-zhertva-na-k-19-u-nas_news791409.html Blitz.bg
Коронавирусът е убил дългогодишен служител на Регионалния исторически музей във Враца, пише агенция BulNews.

59-годишната Мирослава Топалова е била завеждащ отдел „Нова история”. Тя се е влошила рязко след заразяване с COVID-19 и на 31 декември е вдигната по спешност за ВМА в София. Въпреки усилията на медиците в лечебното заведение жената е издъхнала на 3 януари.

Погребението ще се състои на 7 януари, от 12 часа, в Новия гробищен парк във Враца.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай