59-годишната Мирослава Топалова е била завеждащ отдел „Нова история”. Тя се е влошила рязко след заразяване с COVID-19 и на 31 декември е вдигната по спешност за ВМА в София. Въпреки усилията на медиците в лечебното заведение жената е издъхнала на 3 януари.
Погребението ще се състои на 7 януари, от 12 часа, в Новия гробищен парк във Враца.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.