Социалисти предлагат общината да издигне паметник срещу насилието

https://blitz.bg/obshtestvo/socialisti-predlagat-obshtinata-da-izdigne-pametnik-sreshtu-nasilieto_news26643.html Blitz.bg

Паметник срещу насилието по повод трагичния инцидент пред дискотека "Амнезия" в Студентски град, при който загина студентът Стоян Балтов, предлагат съветниците от БСП в столичния общински съвет.

Председателят на соцгрупата в съвета Жельо Бойчев поиска да бъде свикан председателски съвет след днешното заседание на СОС, на който да бъдат обсъдени мерки, свързани с инцидента. Утре съветът ще заседава извънредно, а цялото заседание ще бъде посветено на обществения ред и сигурността в София. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай