Спипаха затворник с дрога

https://blitz.bg/obshtestvo/spipaha-zatvornik-s-droga_news49554.html Blitz.bg

Дознание е образувано срещу лишен от свобода, притежаващ наркотици. Вчера следобед служители на Затвора-Пазарджик извършили личен обиск на лишения от свобода В.Д.на 20г., съобщиха от ОДП-Пазарджик.

У него било открито полиетиленово топче, съдържащо бяло прахообразно вещество. При направения полеви наркотест съдържанието реагирало положително на амфетамин. На мястото е извършен оглед от дежурна група на РУ МВР-Пазарджик. Дрогата е иззета, а по случая образувано е дознание. /БЛИЦ



Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай