Снимка от преди години и сега на столичния бул. "Александър Стамболийски" се превърна в хит в социалните мрежи. Не става ясно от коя точно година е старата фотография, но на нея се забелязва липсата на дървета, а единственото превозно средство на пътя е автобус, спрял на спирка.
Много по-различна е ситуацията с втората снимка, където вече има светофари, които да регулират трафика по пътната артерия.
Според част от потребителите, които коментират фотоса, едно време е било красиво, докато сега е ад.
![]()
![]()
![]()
Следете актуалните новини с БЛИЦ и в Telegram. Присъединете се в канала тук
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.