Стартира фестът „София диша 2013”

По традиция, фестивалът ще се проведе в неделните дни на месец август на централни софийски улици

https://blitz.bg/stolitsa/startira-festat-sofiya-disha-2013_news214279.html Blitz.bg

Фестивалът „София диша 2013” ще бъде представен на пресконференция от 11,00 часа, в библиотеката на Американски Център – пл. „Славейков” 4a, съобщиха от пресцентъра на Столична община.

По традиция, фестивалът ще се проведе в неделните дни на месец август на централни софийски улици. На пресконференцията ще бъдат обявени часовете на провеждане и разположението на фестивала на отделните улици. Също така ще бъде дадена повече информация за програмата по време на първия ден от фестивала, който започва на 4 август с екологичната тема „Екоморфози”.

В пресконференцията ще се включат: Суни Данаджь – организатор на Фестивала „София диша”, Фондация „София диша”, Тодор Чобанов – зам.-кмет „Култура, образование, спорт и превенция на зависимости”, Столична община.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай