"Но вече няколко пъти отлагат пускането на тока. Първоначално беше обявено, че това ще стане в 15.45, след това в 17.00, сега последно са обявили час 19.30. В топлото време хладилниците и фризерите потекоха, скоро ще се стъмни, а няма никакви изгледи скоро да пуснат светлото. Как може на планиран ремонт на три пъти да се отлага края? А какво ще стане, ако има внезапна авария", възмущават се столичани.
На [email protected] БЛИЦ очаква новини, снимки и видео от своите читатели в цяла България и по света!
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.