Столичани алармират до БЛИЦ: В топцентъра сме без ток от часове, за трети път отлагат пускането му

https://blitz.bg/obshtestvo/stolichani-alarmirat-do-blic-v-topcentara-sme-bez-tok-ot-chasove-za-treti-pat-otlagat-puskaneto-mu_news551314.html Blitz.bg
Столичани от централния столичен булевард "Христо Ботев" и улиците "Софроний Врачански", "Пиротска" и "Цар Симеон" алармират, че още от обед са с прекъснато електрозахранване. Посочената причина на сайта на ЧЕЗ е планов ремонт. 

"Но вече няколко пъти отлагат пускането на тока. Първоначално беше обявено, че това ще стане в 15.45, след това в 17.00, сега последно са обявили час 19.30. В топлото време хладилниците и фризерите потекоха, скоро ще се стъмни, а няма никакви изгледи скоро да пуснат светлото. Как може на планиран ремонт на три пъти да се отлага края? А какво ще стане, ако има внезапна авария", възмущават се столичани.

На [email protected] БЛИЦ очаква новини, снимки и видео от своите читатели в цяла България и по света!

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай