Припомняме ви, че в България вече има първи смъртен случай на заразен от коронавирус.
![]()
Много е важно, по думите ѝ, хората, които са се завърнали от чужбина да останат вкъщи, дори и да нямат симптоми.
„Изключително важно е да се опазят и лекарите. Те и без това са малко“, каза още д-р Ангелова. Тя отново посъветва винаги да се информира личният лекар или лекар приятел, ако имаме притеснения и те ще ни дадат съвет как да постъпим и къде можем да отидем, за да се прегледаме.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.