АМ "Тракия" при Вакарел е затворена. Движението се отбива през обходния маршрут към Нови хан.
За това съобщават шофьори в социалните мрежи. Колоната е километрична и колите се движат бавно, а по думите на водачи, тапата започва малко след София.
Има информация и за закъсал бус в района на ремонта след Вакарел, който най-вероятно е причината аутобанът да е затворен.
Съобщава се и за катастрофа с лека кола, заради която се е образувала тапа и в посока София.
"Още от Цалапица се движим с по 20 км/ч", оплакват се водачите.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.