Удряме дъното! Ученици в Бургас масово посягат към дрогата

https://blitz.bg/regioni/udryame-danoto-uchenici-v-burgas-masovo-posyagat-kam-drogata_news578787.html Blitz.bg

Бум на употребата на наркотици в училищата в Бургас. Напоследък рязко пада границата на употребяващите дрога, отчитат органите на реда. Само за три дни полицията в черноморския град е арестувала трима младежи. предава Нова телевизия.

Дилърите обикновено са ученици. Атакуват клиентите - техните връстници в голямото междучасие или след края на часовете. В последните месеци стават все по-изобретателни в стемежа си да пласират "стоката" без да се набиват на очи, разказват от полицията. 

"Обикновено крият наркотичните вещества в бельото си.Много често и момичета биват залавяни като разпространители на наркотични вещества.Те използват сутиените, за да крият дрогата", обясни Венелин Русинов от "Криминална полиция". 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай