В Пазарджик прогнозират 7 млн. лв. дефицит

https://blitz.bg/obshtestvo/v-pazardzhik-prognozirat-7-mln-lv-deficit_news56617.html Blitz.bg

Около 7 милиона лева дефицит се очаква в края на годината, заяви кметът на община Пазарджик Тодор Попов.

Това е около 10 % от гласувания в началото на 2009 година бюджет. Основните причине за таза прогноза са намалелите трансфери от републиканския бюджет, както и свитите приходи от продажба на общинско имущество. До този момент сделките са за около 2 милиона лева, което е едва 20% от плавираните постъпления, съобщи кметът./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай