В понеделник гледат дело за катастрофа с четиримча загинали

https://blitz.bg/obshtestvo/v-ponedelnik-gledat-delo-za-katastrofa-s-chetirimcha-zaginali_news27850.html Blitz.bg

Делото по трагичния индидент, станал на пътя София - Варна на 8 декември 2006 г., при който, при тежка верижна катастрофа загинаха четирима пътници и бе тежко ранен зам. министърът на финансите Нихат Зия, е насрочено за 22 декември, придаде кореспондентът на БЛИЦ.

Делото, внесено в съда от окръжната прокуратура на 11 февруари тази година, ще бъде гледано в Ловешкия окръжен съд за трети път. Овиняема е Аглика Икономова, която причини катастрофата. По време на предишното дело, което бе гледано на 7 декември, бяха изслушанаи резултатите от техническата експертиза.
Радо Стоименов, БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай