В резиденция "Лозенец" не си хранят катеричките

сн. Лилия Тодорова

https://blitz.bg/obshtestvo/v-rezidenciya-lozenec-ne-si-hranyat-katerichkite_news41117.html Blitz.bg

В резиденция "Лозенец", където главите на тройната коалиция се събират да си напасват програмите, май са го ударили на пости и икономии. Това личи от поведението на постоянните обитатели на правителствената територия.

Глад и немотия е налегнал катериците и други дребни твари, за които в други сезони изпадат хапки от коктейлите и приемите в резиденцията. Сега на дребосъците им се налага да прескачат оградата и да ровят под балконите на съседните кооперации. В кризата едни други ще се подкрепяме, коментират хората от квартала. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай