В Скопие сами си закопчават колите

Македонци си слагат скоби на МПС-тата си, за да не им ги откраднат от паркинга

https://blitz.bg/obshtestvo/v-skopie-sami-si-zakopchavat-kolite_news190675.html Blitz.bg

Заради бума от автокражби през последните месеци в македонската столица Скопие, много нейни жители започнаха да се страхуват за своите автомобили.

Вече няма сигурност дори и на охраняваните паркинги, пише местният ежедневник “Вечер”. Вестникът публикува и снимка, на която се вижда как шофьор е закопчал колата си с верига, за да е по-спокоен./БЛИЦ


Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай