Варненец написа фиш от 50 лв. на полицай (СНИМКИ)

Постът във Фейсбук получи множество коментари, голяма част от които подкрепят действието на водача

https://blitz.bg/regioni/varnenec-napisa-fish-ot-50-lv-na-policay-snimki_news680220.html Blitz.bg

Шофьор от Варна написа граждански фиш от 50 лв. на полицейска кола, паркирала на тротоар до Техникумите. За това съобщава самият той в социалните мрежи, предава Moreto.net. "Г-н полицай, моите уважения, но аз имам няколко фиша за паркиране на тротоар. Сега ви слагам граждански фиш - 50 лв.", гласи написаната бележка, поставена върху предното стъкло на полицейския автомобил.

Постът във Фейсбук получи множество коментари, голяма част от които подкрепят действието на водача.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай