Важна новина за всички перничани в София

От пътната агенция препоръчват на шофьорите да се пренасочат по автомагистрала „Струма”

https://blitz.bg/stolitsa/vazhna-novina-za-vsichki-pernichani-v-sofiya_news818235.html Blitz.bg
Започва дългоочакваният ремонт на пътя от Перник за София. Движението по изключително натоварения участък ще се осъществява двупосочно в едното платно.

От пътната агенция препоръчват на шофьорите да се пренасочат по автомагистрала „Струма”.

На разклона за Драгичево и Кладница километрични колони се вливат само в едната лента за движение. По статистика на АПИ 20 000 автомобила минават през участъка Перник - София.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай