Вдигат цените на билетите в Пазарджик

https://blitz.bg/obshtestvo/vdigat-cenite-na-biletite-v-pazardzhik_news58439.html Blitz.bg

Цените на билетите за градския транспорт ще бъдат завишени от началото на следващия месец, обяви кметът на община Пазарджик Тодор Попов.

Скокът ще е с 10 стотинки, като едно билетче за тролей вече ще струва 50 стотинки. Увеличението се налага, защото в момента общината дотира общинското дружество “Тролейбусен транспорт” с около 300 000 лева годишно, обяви кметът.

Очаква се в началото на септември да скочи цената и на билетите за градски автобус, които в момента струват 40 стотинки./ БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай