Вече може да плащаме синя и зелена зона в София с Viber

Центърът за градска мобилност и Mastercard стартират нова платформа за удобство на шофьорите

https://blitz.bg/obshtestvo/veche-mozhe-da-plashtame-sinya-i-zelena-zona-v-sofiya-s-viber_news774342.html Blitz.bg
Центърът за градска мобилност и Mastercard стартират нова платформа, с която шофьорите ще могат да заплащат чрез Viber. Начинът на заплащане не променя за водачите на автомобили цената на зоните и тя е, такава каквато е в момента.

През първите месеци на услугата картодържателите на Mastercard, ще бъдат допълнително стимулирани да използват картови плащания.

От 08.10.2020 при 4 платени сини, или зелени зони с карта Mastercard през Viber, Mastercard подарява 5-ата синя или зелена зона за платено почасово паркиране на своите картодържатели.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай