Ужасяващи снимки от пътуването си с влака София – Варна е изпратил варненец до “Петел”. На тях се вижда, че състоянието на санитарните помещения е доста окаяно.
По думите на препатилия пътник миризмата в тоалетните е нетърпима, а рискът от зараза никак не бил за подценяване, особено в жегите от последните дни.
Човекът с право се пита дали има някой, който да следи за елементарните хигиенни норми при пътуването с железница./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.