Водещата на БНТ се облече в червено след забележка на Янаки Стоилов

Думите му провокираха множество колажи в социалните мрежи

https://blitz.bg/obshtestvo/vodeshtata-na-bnt-se-obleche-v-cherveno-sled-zabelezhka-na-yanaki-stoilov_news1149636.html Blitz.bg

Христина Христова се появи изцяло в червено в студиото на БНТ тази сутрин, след вчерашната забележка на Янаки Стоилов, който явно смята, че жълто - синия дизайн не е подходящ вече.

"Като казах Българска национална телевизия - не е ли време да смените дизайна на студиото?", пита вчера той.

Така започна гостуването си в БНТ конституционният съдия Янаки Стоилов. Студиото, от което Христина Христова и Симеон Иванов водят сутрешния блок на медията е решен в синьо и жълто - цветовете на знамената на ЕС и на Украйна. 

Кое не Ви харесва? - попита водещата, обаче назависимият конституционен съдия и бивш член на БСП Янаки Стоилов би отбой: Вие сте домакини, вие си решавате. 

Думите му провокираха множество колажи в социалните мрежи.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай
4 Коментара
.......
преди 1 месец

сигурен съм че кака хриси има отдоло червени пликчета.

Откажи
Аман от лицемери по върховете
преди 1 месец

Съвсем правилно е попитал! Български медии, журналисти и пишман демократи се скъсаха да съчувстват на Украйна, но не се ссещат за огромните проблеми пред България и българския народ. Аман от лицемерие и наглост! А цветът не е червен, а корал.

Откажи
Alex
преди 1 месец

Не виждам никакво синьо,никакво зелено,само слушах кресливия глас на водещата,която си не знае мярата на държането пред камера.Би трябвало да се отбележи хиленето и конфузното мълчание на Симеончо.А Начко Юначко си е червен,та от всякъде свети...

Откажи