Втора градска болница в София става инфекциозна от тази неделя

Неинфекциозните пациенти, които в момента са там, ще бъдат преместени в други общински болници

https://blitz.bg/obshtestvo/vtora-gradska-bolnica-v-sofiya-stava-infekciozna-ot-tazi-nedelya_news732877.html Blitz.bg
Втора градска болница в столицата става инфекциозна с капацитет от 50 легла от тази неделя. Лечебното заведение се преструктурира със заповед на здравния министър. 

Пациентите, които в момента се в болницата, ще бъдат преместени в други общински болници. 

Инфекциозно болни няма да се настаняват, докато всички други пациенти не се изведат.

Кога ще започне това, обаче, зависи от РЗИ-София.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай