Ямболските полицаи "пушат"на местна почва

https://blitz.bg/obshtestvo/yambolskite-policai-pushatna-mestna-pochva_news26935.html Blitz.bg

Няма ямболско присъствие на голямото полицейско пушене в София, съобщи кореспондентът на БЛИЦ в града. Причината е, че синдикатът няма пари, с които да покрие пътните на протестиращите.

А на собствени разноски явно няма мераклии да се вдигнат до столицата за една цигара. Любителите на никотина обаче са призовани да се съберат пред Областната дирекция на полицията в Ямбол днес и там да попушат. Поканата е от ръководството на синдикалното дружество, което е местната структура на Националния полицейски синдикат. “На цигара” са поканени и семействата на полицаите. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай