Хоротека на открито под мотото „Ръка за ръка“ събра стотици благоевградчани на пл. „Македония“. Това съобщава Struma.com.
Инициативата е с благотворителен характер, а каузата е ремонт на църквата „Св. Неделя“ в с. Делвино.
Организатори на събитието са ФФ „Ритмика“ и приятели с подкрепата на Община Благоевград. За доброто настроение се погрижиха народната певица Румяна Попова и Ивайло Романов-Пелето.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.