Започна поклонението пред Гого

Множество бургазлии изпращат музиканта в последния му път

https://blitz.bg/kultura/zapochna-poklonenieto-pred-gogo_news243984.html Blitz.bg

Поклонението пред Гого от "Фамилия Тоника" започна в препълнената ритуалната зала в гробищнияа парк в Бургас, предава репортер на БЛИЦ. Тук са всичките му близки и колеги, приятели и фенове. Музикантът Георги Найденов, когото всички наричаха Гого от "Фамилия Тоника", почина в петък, на 64 години.

Последната му изява на голямата сцена беше през август, 2010-та. Тогава, повече от 3000-души го посрещнаха на крака в летния театър в Бургас.

Преди 4 години Гого призна пред медиите, че е болен от рядка и нелечима болест - неврологично заболяване, при което мускулите атрофират. Той се бори достойно с болестта, но падна в битката, въпреки лечението у нас и в чужбина.

Марина ШИВАРОВА, БУРГАС

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай