Народното събрание започна работа, след като в пленарната зала се регистрираха 126 депутати. Групата на "Атака" зае мястото си в парламента. Това направиха също БСП и ДПС. От залата отсъстват единствено представители на ГЕРБ.
Първа и втора точка за гласуване е очакваната промяна в състава на Министерски съвет. Става въпрос за Даниела Бобева, която ще заеме поста вицепремеир в правителството на Пламен Орешарски. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.