Бабикян каза от каква барикада няма да отстъпят пред натиска на ИТН

Прекалено много се нещата, по които имаме различия, но се надявам, че ще се разберем, каза още той

https://blitz.bg/politika/babikyan-kaza-ot-kakva-barikada-nyama-da-otstapyat-pred-natiska-na-itn_news831391.html Blitz.bg

Много са темите, по които ще разговаряме, но енерегетиката е основната за днес. Ядренета енергетика, енергийната ефективност и диверсификация, ЕСО - доста са нещата.

Това заяви депутатът от "Изправи се БГ! Ние идваме!" Арман Бабикян преди началото на днешните експертни разговори с представители на "Има такъв народ" по темата енергетика. 

"Прекалено много се нещата, по които имаме различия, но се надявам, че ще се разберем. Ето ви една "червена линия" - АЕЦ "Белене" - не, но седми реактор на АЕЦ "Козлодуй" - да. 

Ние сме против строежа на АЕЦ "Белене", а проектът за седми реактор в Козлодуй трябва да върви стъпка по стъпка", добави той. 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай