Борисов честити на Пламен Димитров големия успех

https://blitz.bg/politika/borisov-chestiti-na-plamen-dimitrov-golemiya-uspeh_news509637.html Blitz.bg
Председателят на ГЕРБ Бойко Борисов поздрави Пламен Димитров за преизбирането му за президент на КНСБ. Това съобщиха от пресцентъра на ПП ГЕРБ.

“Вие сте човек с голям професионален опит и през последните 26 години сте били лично отдаден на борбата в защита на работещите български граждани. Винаги сме работили в диалог и разбирателство в интерес на трудовите хора в България", се казва в поздравителния адрес на Борисов до Димитров.

Лидерът на ГЕРБ изразява увереността си, че партията ще продължи ползотворната си съвместна дейност с най-голямата синдикална организация в България и занапред.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай