Борисов: Много направихме, много сгрешихме

Не ни стигнаха силите да намерим баланса, призна бившият премиер

https://blitz.bg/politika/borisov-mnogo-napravihme-mnogo-sgreshihme_news187673.html Blitz.bg

Предаваме властта така, както я получихме. Много направихме, много можеше по-добре да направиме, много сгрешихме. Това каза вече бившият премиер Бойко Борисов в гранитната зала на Министерски съвет, където в момента става смяната на правителството със служебен кабинет.

Нямаше никакъв смисъл да чакаме още месец и половина до изборите и да управляваме, обясни Борисов и допълни: Решението, което взехме, беше правилно. Досегашните министри още веднъж да отчетат всичко и да си направят изводите какво са свършили и какво още е можело да се направи, каза още бившият премиер.

Надяваме се, че хората оценяват това, което сме направили, каза Борисов. Даваме си сметка, че направеното от нас е съвсем нормално - да имаме спортна зала, магистрали, детски градини, паркове, метро. И хората свикнаха много бързо с това. Но другите преди нас не ги направиха тези неща, изтъкна досегашният министър-председател.

Няма да натякваме нищо на хората, те виждат всичко пред очите си. Това, за което не ни стигнаха силите, е, да намерим баланса, призна Борисов.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ ЗА ПРЕДАВАНЕТО НА ВЛАСТТА И КАДРИ ОТ СЪБИТИЕТО В БЛИЦ TV!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай