Борисов заговори за облекчаване на мерките, но...

Участвах във видеоконферентна Среща на върха на ЕНП, съобщи премиерът

https://blitz.bg/politika/borisov-zagovori-za-oblekchavane-na-merkite-no_news741237.html Blitz.bg

"Участвах във видеоконферентна Среща на върха на ЕНП", това написа преди минути премиерът Бойко Борисов в личния си фейсбук прпфил.

"Пред колегите посочих, че единственият начин ситуацията по света да се нормализира е разработването на лекарство и ваксина.

България взе мерки навреме и затова сме на едно от последните места по заболеваемост и смъртност в ЕС.

Допусне ли се прекалено бързо отхлабване на мерките - може да има нова вълна от заболели и починали", написа Борисов.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай