"Участвах във видеоконферентна Среща на върха на ЕНП", това написа преди минути премиерът Бойко Борисов в личния си фейсбук прпфил.
"Пред колегите посочих, че единственият начин ситуацията по света да се нормализира е разработването на лекарство и ваксина.
България взе мерки навреме и затова сме на едно от последните места по заболеваемост и смъртност в ЕС.
Допусне ли се прекалено бързо отхлабване на мерките - може да има нова вълна от заболели и починали", написа Борисов.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.