Бойко Борисов отново влезе в болница!

https://blitz.bg/politika/boyko-borisov-otnovo-vleze-v-bolnica_news185730.html Blitz.bg

Три дни след като стана от леглото, премиерът в оставка Бойко Борисов отново бе приет в бившата Правителствена болница, съобщава “Фокус”.

ОЧАКВАЙТЕ ЕКСКЛУЗИВНИ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай