Три дни след като стана от леглото, премиерът в оставка Бойко Борисов отново бе приет в бившата Правителствена болница, съобщава “Фокус”.
ОЧАКВАЙТЕ ЕКСКЛУЗИВНИ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.