Ники Кънчев продължава да работи по благотворителните каузи, но от студиото на „Стани богат”. Шоуменът, който показа истински професионализъм като води на живо финала на ВИП Брадър рекордните 11 часа, въвлече в благородната мисия и кмета на София Бойко Борисов заедно с историка Божидар Димитров. Те гостуваха в „Стани богат“ два поредни дни, съобщава "Слава".
В първия епизод на звездната им игра изгоряха с 45 000 лева и паднаха на 5000. Кметът бе заставен от Божидар Димитров да възстанови сумата от бюджета, ако стане премиер на наближаващите парламентарни избори. Тъй като Бойко не даде категорично обещание това да се случи, Ники Кънчев му даде втори шанс – ако тандемът отговори правилно на въпрос за 200000 лева, ще спечели 20000. С помощта на логиката и обясненията на историка, Бойко посочи правилния отговор. Във втория епизод на тяхната игра, Кънчев и Борисов си размениха ролите – водещият стана кмет, а кметът – водещ. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.