"Право на премиера Бойко Борисов е да реши кой ще бъде новият министър. С мен не е разговаряно. Аз оставам в парламента. В момента сме в бюджетна процедура и имаме много ангажименти по темата здравеопазване. Нуждаем се от една устойчива политика по отношение на здравеопазването. Уважавам изключително много проф. Николай Петров", каза още Дариткова.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.