Денков и Габриел на кръстосан разпит в НС, на мушка са и... БЛИЦ TV

На четири въпроса ще отговаря финансовият министър Асен Василев, а още 8 министри ще застанат на парламентарната трибуна

https://blitz.bg/politika/denkov-i-gabriel-na-krastosan-razpit-v-ns-na-mushka-sa-i-blic-tv_news1004990.html Blitz.bg

Премиерът Николай Денков и вицепремиерът Мария Габриел ще отговарят на въпроси на депутати в рамките на традиционния блиц контрол. Той се провежда в първия работен ден на всеки месец.

Вицепремиерът и министър на външните работи Мария Габриел ще участва и в петъчния парламентарен контрол. След нея на четири въпроса ще отговаря финансовият министър Асен Василев. Сред тях – за сигнал за злоупотреби в Агенция "Митници", конфискуваните автомобили по Наказателния кодекс и подготвяните промени в Закона за хазарта.

Още 8 министри ще застанат на парламентарната трибуна. Най-много въпроси – по 8, има към министрите на културата Кръстю Кръстев и на регионалното развитие и благоустройството Андрей Цеков.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ! 

Следете актуалните новини с БЛИЦ и в Telegram. Присъединете се в канала тук

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай