Десницата се връща назад и се костовизира, вместо да търси модернизация. Това каза депутатът от ДПС Четин Казак по повод обвиненията, че ДПС води война срещу СДС.
Арсеналът от аргументи, който толкова дълги години сме свикнали да слушаме от страна Иван Костов и на ДСБ, се предадоха като грипна зараза към сегашното ръководство на СДС. Те започнаха за щяло и нещяло, за всяка своя вътрешна неудача да търсят външни виновници и естествено най-удобният виновник се оказа още веднъж ДПС, коментира Казак. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.