Той въпреки това не очаква хората да бъдат въодушевени от всичко това и заяви, че по-скоро е важно самите депутати да се почувстват добре.
Веселинов заяви, че лошото е, че няма да има съвет, който да включи всякакъв вид експерти, за да се помогне на бизнеса.
„Държавата се намира в извънредна ситуация, но тези пари не трябва да се харчат ей така. Държавата трябва да работи добре и да не позволява икономиката да се срине“, заяви Веселинов.
На въпрос дали очаква президентско вето, той отговори, че не иска, но най – вероятно ще има.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.