Мария Календерска пусна своя глас точно в 09.09 часа

Кандидатката за кмет на София гласува с малкия си син

https://blitz.bg/politika/mariya-kalenderska-pusna-svoya-glas-tochno-v-0909-chasa_news370394.html Blitz.bg

Точно в 09.09 часа кандидатът за кмет на София от ПП „България без цензура“ Мария Календерска упражни правото си на глас в 21-ва избирателна секция в 143-то основно училище „Георги Бенковски“ в София.

Преди това тя запали свещичка за София и софиянци в катедралния храм „Св. Александър Невски“ заедно със сина си Александър.

"Всеки, който иска да продължи живота си в България, трябва да упражни своя глас. Гласувам за едно по-добро бъдеще на нас и нашите деца", заяви Календерска, след като пусна в избирателната урна своята бюлетина. В изборната секция жена подари на Календерска и малкия Александър по китка здравец.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай