Пеевски: КЕВР ограбват хората! Няма да търпим повече това безобразие!

Този нечуван скандал и цинизъм доказва единствено, че са необходими решителни действия за защита на интересите и правата на хората и бизнеса, заяви лидерът на ДПС и ПГ на ДПС-НОВО НАЧАЛО

https://blitz.bg/politika/peevski-kevr-ograbvat-horata-nyama-da-tarpim-poveche-tova-bezobrazie_news1059002.html Blitz.bg

"КЕВР поднесе подарък на енергийните олигарси затова, че оставиха хората на тъмно и студено, като въпреки всичко реши увеличение на цената на тока с почти 9%. С бруталните си решения за шоково увеличение на цените на ток и газ, регулаторът съучаства  в ограбването на българските граждани и бизнес, бранейки интересите на енергийните олигарси" - това заяви Делян Пеевски, лидер на ДПС и ПГ на ДПС-НОВО НАЧАЛО.

"Този нечуван скандал и цинизъм доказва единствено, че са необходими решителни действия за защита на интересите и правата на хората и бизнеса и ние от ДПС-НОВО НАЧАЛО няма да се поколебаем да направим всичко необходимо за да се възстанови справедливостта.

Затова на България й трябва ново начало и ние ще сме гаранта, че няма да се огънем пред корпоративни, олигархични или други зависимости, защото за нас е неотменима единствено отговорността към хората", допълни Пеевски.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай