Бившият министър на регионалното развитие Андрей Цеков, когото Делян Пеевски разобличи с пусканите до него SMS-и с искания за съвместни срещи, лъсна в ефира след двумесечно потапяне.
Явно депутатът от "Промяната" си е помислил, че българското общество е забравило за разкритията на Пеевски и сега си мисли, че отново може да излезе, като гущер на припек, за да сее интриги в държавата.
Близо 20 минути Цеков дърдореше как службите били овладени от Пеевски, пропускайки да спомене, че на няколко пъти е искал да се види лично с него.
Може би Андрей Цеков смята, че хората са забравили, че именно неговият брат Калин беше заместник-председател на Държавната агенция за разузнаван (ДАР). Какво по-"прекрасно" от това: единият брат командва строителството, а другият е начело на една от най-важните служби. Когато двамата вече не са на високите си постове, явно гроздето е станало кисело.
Добре е следващия път, когато Цеков излезе по телевизията, да има предвид, че това, което е вършел брат му в ДАР, не е останало незабелязано и тепърва могат да излизат интересни разкрития за дейността му.