„Има компетентен орган и той се казва КЗК. Ние сме правова държава, всеки трябва да работи в рамките на своята компетентност“, заяви тя.
В отговор на въпрос застрашена ли е енергийната сигурност Теменужка Петкова коментира: „Енергийната сигурност никога не е била застрашена. Недейте да поставяйте подобни теми. Те само допълнително нагнетяват общественото мнение в тази посока“. „Държавата е на мястото си, енергийната сигурност е гарантирана“, обяви Петкова.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.