Кола гори на "Цариградско шосе". Това разкриха свидетели, които подадоха сигнал в БЛИЦ.
Инцидентът ес танал в района на "Горубляне", посока Пловдив.
Автомобилът е встрани от пътя, на място има полицията и пожарна, не се знае как е станал инцидентът и дали става въпрос за самозапалване.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.