Сигнал в БЛИЦ! Кола гори на "Цариградско шосе"

https://blitz.bg/pozhari/signal-v-blic-kola-gori-na-carigradsko-shose_news527472.html Blitz.bg

Кола гори на "Цариградско шосе". Това разкриха свидетели, които подадоха сигнал в БЛИЦ.

Инцидентът ес танал в района на "Горубляне", посока Пловдив. 

Автомобилът е встрани от пътя, на място има полицията и пожарна, не се знае как е станал инцидентът и дали става въпрос за самозапалване. 


 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай