Нова мощна спецакция срещу битовата престъпност, този път в...
Проверяват се обвиняеми, срещу които се водят по повече от две досъдебни производства, сигнали за незаконна сеч на дърва за оглед, както и кражби на ток и други криминални деяния в населените места
Служители на ОД на МВР в Силистра заедно със сили на жандармерията работят по линия на противодействие на битовата престъпност в селата Средище, Голеш и Бистра. Това съобщиха от пресцентъра на Апелативна прокуратура-Варна.
Проверяват се обвиняеми, срещу които се водят по повече от две досъдебни производства, сигнали за незаконна сеч на дърва за оглед, както и кражби на ток и други криминални деяния в населените места от община Кайнарджа.
Както е известно, по разпореждане на главния прокурор с цел противодействие на битовата престъпност, която тормози жителите на обезлюдяващи населени места, в цялата страна се провеждат под ръководството на прокуратурата специализирани полицейски операции съвместно с МВР.
На място е и окръжният прокурор на Силистра.
Резултатите от специализираната полицейска операция ще бъдат обявени след приключването ѝ.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
Последвайте ни
Престъпност не се побеждава със спецакция. Не може ежедневно да спиш и с една "спецакция" да оправиш работата. Преди изборите от СИК и ИПОН обещаваха полицай във всяко село. И какво стана - както винаги - най-много се лъже след лов и.........преди избори. Те ги гонят някъде, а лошите обраха банката в София! Де го чукаш, де се пука! Проф/ана/ М. Костинбродски няма ли мнение по въпроса ?
Да дойдат да видят във Великотърновско, еленско и златаришко каква сеч пада , ама не искат да направят нищо, уж периодично ги санкционирали, но вече 3 години всеки ден се пълнят камионите и поемат в неизвестна посока, при поставяне на въпроса се отговаря че това било прочистване, е то бива прочистване но три годишна всекидневна сеч, нещо не изглежда като прочистване, а същевременно за 30 години веднъж не са ремонтирали пътищата които разбиха с големите и тежки камиони , не са засадили нито едн
Пак гласуваи за разбоико
дърво крадци-битово престъпвост? яка школа симиунуве!!