29-етажен небостъргач без прозорци - всички се чудят какво става там

Kафявото чудовище се издига на 168 метра в небето и изглежда така, сякаш изобщо няма прозорци

https://blitz.bg/ptuvane/29-etazhen-nebostargach-bez-prozorci-vsichki-se-chudyat-kakvo-stava-tam_news1072366.html Blitz.bg

Внушителен 29-етажен небостъргач без прозорци в центъра на един от най-натоварените градове в света кара хората да спекулират какво се случва вътре между стените му.

29-етажното кафяво чудовище се издига на 168 метра в небето и изглежда така, сякаш изобщо няма прозорци.

Спекулациите бяха предизвикани, когато няколко акаунта в социалните медии публикуваха онлайн кадри от сградата с интригуващи надписи.

Тогава американската филмова мегазвезда Том Ханкс написа в Туитър: „Това е най-страшната сграда, която съм виждал! Какво става вътре?“

Къде се намира тази мистериозна сграда и каква е нейната история - вижте на pochivka.blitz.bg! 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай