На "Промахон" е ад!

Опашката от товарни автомобили на влизане в България е 15 километра

https://blitz.bg/ptuvane/na-promahon-e-ad_news519166.html Blitz.bg

15-километрова колона от товарни автомобили се е образувала на ГКПП „Кулата – Промахон“ на влизане в България, съобщи очевидец, цитиран от "Фокус".

По думите му трафикът на българо-гръцката граница е силно затруднен, а километричните колони, които се образуват ежедневно стават все по-големи. 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай