Не, не защото ще бъдат отвлечени и отведени в планината. Тук отношението към туристите и от двата пола е много уважително. Според източните традиции да обидиш гост означава да си причиниш неприятности. Въпреки това е по-добре красивите момичета да откажат пътуването.
Любопитно ли ви е какви са причините?
Прочетете отговора в pochivka.blitz.bg
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.