Голям кошмар застигна джигитите в Сливенско! Ченгета обикалят от врата на врата и…
При изпълнение на своите задължения патрулни полицейски екипи и служители на териториална полиция ще връчват фишове по домовете и при проверки на пътя
Фишове на стойност 12 850 лева са връчени от полицейски екипи в Сливенско днес до обед, съобщиха от пресцентъра на областната полиция.
По разпореждане на ръководството на МВР в районните управления в Сливен, Нова Загора, Котел и Твърдица е създадена организация за връчване на издадени ел. фишове с цел повишаване на ефективността по отношение реализиране на административната отговорност за нарушения на Закона за движение по пътищата и Кодекса за застраховане.
При изпълнение на своите задължения патрулни полицейски екипи и служители на териториална полиция ще връчват фишове по домовете и при проверки на пътя.
Водачите се проверяват за употреба на алкохол и/или наркотични вещества, валидна застраховка, редовни документи и други. Всички технически средства са в експлоатацията и следят за спазване на скоростните режими в районите с повишена концентрация на пътни произшествия.
Следете актуалните новини с БЛИЦ и в Telegram. Присъединете се в канала тук
Последвайте ни
трябва да пълниме бюджета, че днес тримата педали обещаха нова помощ на зеленият шмъркач!
искам да сера в устата на милиционер...може и съдя или прокурор....
МАГАРЕВ рече, че по следващ ата ПРОЛЕТ чертежите щели да додат в ГРАФА! САЛ дето ни съ знае КАК, с магарешки каручки или ДА?
Хора, чували ли сте за аналог на виаграта, който е 3 пъти поефективен и напълно безопасен на всяка възраст, а и лекува мъжки болести. Аз лично го пробвах и сега го препоръчвам на всички, мега яко нещо е и незабравимо изживяване: https://do.my/alfa