Взрив в завод „Арсенал“, има пострадали
Преди минути от казанлъшката болница съобщиха, че жената, която бе с опасност за живота, вече е в стабилно състояние. Била е с рана в корема и ое оперирана, състоянието й се следи в реанимация.
Прокуратурата с подробности за взрива в завод „Арсенал“
Другата пострадала също е прегледана в болницата и е освободена за лечение. Тя има множество изгаряния.
Няма други пострадали в цех 130.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.