Сариев страдаше от диабет в тежка форма. Бизнесменът спешно беше приет в болница след като се заразил с COVID-19.
Въпреки грижите на лекарите състоянието му е продължило да се влошава и преди седмица e бил вкаран в интензивното отделение. В един момент създателят на частната гимназия, която носи името, се почувствал по-добре, но след това получил нова криза.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.