Мъж влезе в Спешното в Сандански и стана страшно, полицаите не го спряха

Тосунов не се спрял и при вида на пристигналите на място полицейски екипи

https://blitz.bg/regioni/mazh-vleze-v-speshnoto-v-sandanski-i-stana-strashno-policaite-ne-go-spryaha_news839932.html Blitz.bg
44-годишен мъж направи истинско зрелище в Спешния център в Сандански. Румен Тосунов, криминално проявен и осъждан, влетял в Спешното при медиците и с неприлични думи и жестове влязъл в остър конфликт с дежурните екипи, съобщава Struma com.

Мъжът обиждал, псувал и заплашвал с убийство. Тосунов не се спрял и при вида на пристигналите на място полицейски екипи. Задържан е незабавно.

Тестът му за алкохол се оказал положителен. Поводът за разпрата е неясен. Предстоят разпити на присъствалите на екшъна. 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай