Около 40 варненци влязоха в сградата на Областна управа, Протестиращите искат правителството да подаде незабавно оставка. Поредният протест е обявен в социалните мрежи под надслов "Елате с нас, протестът е за Вас".
Варненци бяха категорични, че няма да си тръгнат от сградата, докато правителството на „Орешарски” не подаде оставка. Костадин Кастадинов от НФСБ заяви, че протестиращите няма да си тръгнат, докато това не се случи. С недоволните граждани преговаря Коста Базитов, който заема длъжността областен управител на Варна./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.